Sůvácký tábor


Menu

Úvod
Historie Sůváků
Popis cesty do tábora
Ubytování
Stravování
Zdravotní péče
Doporučení rodičům
Často kladené dotazy
Co s sebou na tábor
Táborový řád
Program tábora
Etapová hra
Jak se obléci na EH
Osoby a obsazení
Seznam účastníků
Informace k odjezdu
Sponzoři a příznivci
Věci ke stažení
Spolek SŮVÁCI
Administrace

Videa na YouTube
Fotogalerie let minulých

Aktuální dění na táboře




Organizace:
SŮVÁCI z.s.
předseda spolku
a hl.vedoucí tábora
Radek Löwy
více v kontaktech

Adresa tábora:
RS U JASANU – SŮVÁCI
Krásné Pole 22
Chřibská
407 44


Seznam účastníků

Stejně jako v roce 2017 počítáme s kapacitou na max. 3 autobusy + 2 auta. Tedy pro cca 155 osob. Z toho 25 dospělých a 130 členů oddílů a malých judistů z Litokanu Litoměřice.

Stav k 21.4.2018 je 160 přihlášených táborníků a 15 náhradníků.

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA

Vaše dítě se v Abecedním seznamu objeví ne po Vašem odeslání přihlášky, ale až po potvrzení přihlášky pořadatelem. O tom budete zároveň informováni emailem.

Abecední seznam přihlášených účastníků

Účastníci zařazení do oddílu juda jsou tučně zvýrazněni.

Jméno a příjmenírok narozeníměsto
Darek Šácha2006Teplice
Radovan Šácha2009Teplice
Natálie Šalounová2005Třebívlice
Ondřej Šedlbauer2007Litoměřice
Natálie Šerberová2008Liběšice
Petra Štajgrová2010Lovosice
Jakub Šustáček2007Teplice
Klára Šustáčková2009Teplice
Anna Švihelová2004Křešice
Natálie Řezníčková2009Ploskovice
Nela Řezníčková2013Ploskovice
Veronika Bibiana Žižková2006Zabrušany
Evelína Abertová2012Litoměřice
Jan Adam2006Ústí nad Labem 2
Alžběta Adamová2003Ústí nad Labem 2
Karolína Čechová2002Terezín
Jiří Čepek2003Roudnice nad Labem
Emma Černá2010Litoměřice
Květa Černá2008Teplice
František Černý2005Teplice
Kryštof Černý2007Litoměřice
Viktorie Činovcová2012Praha 5
Adam Bannert2007Praha 15
Bára Bannertová2009Praha 15
Jan Baslík2004Lovosice
Matyáš Baslík2004Malé Žernoseky
Nela Baslíková2008Lovosice
Tobiáš Boudník2011Teplice
Ada Boudníková2008Teplice
Justýna Boudníková2005Teplice
Ladislav Brda2005Čížkovice
Matěj Brhlík2004Teplice 3
Arnošt Bušek2010Teplice
Jan Bušek2006Teplice
Jan Budín2009Litoměřice
Daniel Bureš2004Žitenice
Natálie Burešová2009Žitenice
Filip Cach2009Hovorčovice
Linda Cachová2009Hovorčovice
Karolína Capiali2002Třebenice
Lucie Cermánková2008Litoměřice
Anna Dlouhá2009Litoměřice
Barbora Dlouhá2003Litoměřice
David Dušek2009Křešice
Nikola Ducháčková2007Lovosice
Vanda Durková2003Litoměřice
Laura Dvořáková2010Lovosice
Linda Dvořáková2010Lovosice
Kateřina Ebertová2006Litoměřice
Tereza Ebertová2002Litoměřice
Sofie Egtberts2012Sulejovice
Matyáš Fictum2010Lovosice
Dora Fiedlerová2005Teplice
Hana Fiedlerová2007Teplice
Tomáš Futera2002Třebenice
Tobiáš Gut2009Lovosice
Vojtěch Hajný2008Lovosice
Adam Heřmanovský2009Lovosice
Matyáš Hellich2007Doksany
Martina Hlásníková2002Třebenice
Jiři Hopp2009Lovosice
Richard Charouzd2007Úvaly
Štěpánka Jandová2008Lovosice
Nela Jasukevičová2003Lovosice 2
Štěpán Jelínek2009Litoměřice
Zuzana Jelínková2004Litoměřice
Eliška Jirkovská2003Litoměřice
Tomáš Jirkovský2006Litoměřice
Václav John2009Lovosice
Anna Johnová2009Lovosice
Samuel Jurista2012Roudnice nad Labem
Nikol Juristová2007Roudnice nad Labem
Natálie Kargerová2009Litoměřice
Timea Valerie Király2010Litoměřice
Kristýna Klupáková2005Litoměřice
Jan Knoth2008Úštěk
Anička Knothová2011Úštěk
Zuzana Kodešová2003Litoměřice
Adéla Komárková2007Roudnice nad Labem
Emma Kopalová 2010Bechlín
Lucie Kopalová2007Roudnice nad Labem
Jan Kopřiva2006Litoměřice
Anežka Kornová2010Zahrádky u České Lípy
Dominik Kos2003Žalhostice
Jan Kos2007Žalhostice
Jindřich Krajdl2010Litoměřice
Veronika Krejzová2007Litoměřice
Alena Krisová2011Lovosice
Martin Krpeš2010Litoměřice
Miroslav Kučera2004Praha 9
Vojtěch Kubát2004Praha 8
Kateřina Kubistová2008Litoměřice
Martin Kulíšek2008Kleneč
Jakub Löwy2004Litoměřice
František Laube2004Čížkovice
Vojtěch Lukeš2002Čížkovice
Eliška Mášková2004Litoměřice
Karolína Mášková2009Litomeřice
Marek Mýt2009Teplice
Eliška Mašková2009Žalhostice
Veronika Malíková2002Lovosice
Michal Malý2008Čížkovice
Diana Marešová2008p.Třebenice
Iveta Mastná2011Lovosice
Barbora Matzkeová2006Litoměřice
Marie Melicharová2006Roudnice nad Labem
Michal Mitnyik2008Litoměřice
Leona Mitnyiková2003Litoměřice
Jan Neubauer2012Třeboň
Miloš Novák 2009Lovosice
Julie Nováková2011Třebívlice
Jan Očko2010Teplice
Agáta Pšeničková2009Lovosice
Tomáš Pakan2009Velením
Eliška Panešová2008Roudnice nad Labem
Veronika Pekárková2004Roudnice nad Labem
Patrik Procházka2005Libochovice
Adéla Procházková2008Libochovice
Chelsea Repperová2012Straškov - Vodochody
Sarah Repperová2012Straškov - Vodochody
Vítězslav Richtr2005Litoměřice
Ria Richtrová2002Litoměřice
Josef Rožec2006Litoměřice
Lucie Rosenbaumová2005Třebívlice
Matěj Rous2010Litoměřice
Hana Russeová2004Litoměřice
Jáchym Ryba2003Litoměřice
Rozálie Rybová2006Litoměřice
Kristýna Salamánková2007Roudnice nad Labem
Adam Sedlák2010Lovosice
Daniel Schuster2005Žitenice
Jakub Schuster2008Žitenice
Monika Skalická2009Hovorčovice
Samuel Skandera2010Litoměřice
Ester Skanderová 2006Litoměřice
Natálie Eva Sklenářová2007Teplice
Antonín Sládek2007Teplice
Martin Sládek2005Teplice
Tomáš Slezák2006Lovosice
Ondřej Stejskal 2005Litoměřice
Veronika Stejskalová2002Litoměřice
Maruška Suková2008Litoměřice
Daniel Svoboda2004Varnsdorf
Karolína Svobodová2010Varnsdorf
Barbora Szromková2004Litoměřice
Klára Szromková2006Litoměřice
Tadeáš Tischler2009Lovosice
Tobiáš Tischler2012Lovosice
Adéla Tučková2009Novosedlice
Anna Tučková2006Novosedlice
Eliška Udatná2008Lovosice
Vítek Udatný2010Lovosice
Jakub Vácha2004Teplice
Pavla Váchová2007Teplice
Lucie Vaníčková2005Brozany nad Ohří
Martin Verner2010Velemín
Ladislav Votýpka2010Úštěk
Anežka Zábranská2008Litoměřice
Gabriela Zdeňková2010Hovorčovice
Josef Zuch2002Malé Žernoseky

Abecední seznam přihlášených náhradníků

Jméno a příjmenírok narozeníměsto
Dominika Foitová2.8.2011Lovosice
Petra Hanžlová 21.2.2006Roudnice nad Labem
Tereza Hauserová17.2.2003Býčkovice
Anna Chleborádová24.7.2006Teplice
Nikola Krobová16.5.2008Roudnice nad Labem
Adam Linka28.9.2009Roudnice nad Labem
Tomaš Noga23.7.2003Teplice
Sára Seidlová15.7.2008Lovosice
Oliver Slávik21.5.2011Lovosice
Jan Tunkel12.4.2007Lovosice
Kateřina Tunkelová26.6.2005Lovosice
Miloslava Veselá5.5.2006Lovosice
Tereza Volemanová25.4.2007Roudnice nad Labem
Sarah Wernerová3.11.2010Lovosice
Alžběta Záborská 18.9.2010Praha 9